SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

Hızlı, kusursuz işçiliğimiz, uygun fiyatlarımız ve ‘’müşterimiz her koşulda haklıdır’’ felsefesi ile yürüttüğümüz satış sonrası hizmetlerimiz ile memnuniyet garantisi veriyoruz.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ GARANTİ EDİYORUZ

DESENLER VE YUMUŞAKLIK RUHUNUZA
DOKUNSUN

Tüm nevresim, çarşaf, yastık kılıfı, yastık, yorgan, çok amaçlı örtü, alez, havlu ihtiyaçlarınızda size özel ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz, her zevke ve bütçeye uygun geniş ürün yelpazemiz ile yurt içi ve yurt dışı toptan satış yapmaktayız.

previous arrow
next arrow
Slider
daisynormal-3

1985’te perakende mağazacılık ile adım attığımız tekstil sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Sektör tecrübemizle 10 yıllık ithalat-ihracat tecrübemizi birleştirerek siz değerli müşterilerimizin üretici olarak da yanındayız. Amacımız sizlere en iyi ürünleri en uygun fiyatlara sunmak.Hızlı, kusursuz işçiliğimiz, uygun fiyatlarımız ve ‘’müşterimiz her koşulda haklıdır’’ felsefesi ile yürüttüğümüz satış sonrası hizmetlerimiz ile memnuniyet garantisi veriyoruz.Ana politikamız her koşulda %100 müşteri memnuniyeti sağlamak, her müşterimize bunun sözünü vererek yola çıktık.Tüm nevresim, çarşaf, yastık kılıfı, yastık, yorgan, çok amaçlı örtü, alez, havlu ihtiyaçlarınızda size özel ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz, her zevke ve bütçeye uygun geniş ürün yelpazemiz ile yurt içi ve yurt dışı toptan satış yapmaktayız.

sadasda
daisyresimm1-2

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Oteller, hastaneler, yurtlar, misafirhaneler gibi sirkülasyonun
yüksek olduğu işletmeler için en yüksek kalitede ipliklerden
yüksek sıklıkta dokunmuş dayanıklı kumaşlar kullanmaktayız.
Geniş kumaş seçeneklerimiz ile işletmelere sık yıkamaya elverişli,
leke tutmayan, özel baskılı, istenilen ebatlarda ve kalitede üretim yapmaktayız.

havlu
23
havlu
nevresimm
yastkfortrmobil
yorganformobiletr
1
nevresimm
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search